У матчі пам'яті Андрія Гусіна ветерани "Динамо" програли "Карпатам"

Ветерани київського "Динамо" і львівських "Карпат" зіграли у матчі пам'яті Андрія Гусіна Портал fcdynamo.kiev.ua

Ветерани "біло-блакитних" та "зелено-білих" вшанували пам'ять легендарного футболіста національної збірної України  

У Кончі-Заспі відбувся матч пам'яті знаменитого футболіста національної збірної України, колишнього гравця львівських "Карпат" та київського "Динамо" Андрія Гусіна, в якому взяли участь ветерани обох клубів, повідомляє fcdynamo.kiev.ua.

Поєдинок "Динамо" – "Карпати", в якому взяли участь футбольні ветерани клубів 90-х–2000-х років, проходив на заміській базі "Динамо" і завершився з рахунком 2:4. Голами в товариському матчі відзначилися: 1:0 Андрій Гусін – молодший (на 7-й хвилині), 2:0 Костюк (9), 2:1 Шумський (12), 2:2 Покладок (21), 2:3 Гурка (44), 2:4 Гудінов (46).

У складі команд було досить зіркових імен. Зокрема, за "Динамо" зіграли Віталій Рева, Сергій Беженар, Владислав Ващук, Юрій Грицина, Юрій Дмитрулін, Василь Кардаш, Ігор Костюк, Віктор Мороз, Сергій Процюк, Сергій Федоров, Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, Іван Яремчук. Також "біло-сині" футболки наділи сини Андрія Гусіна – Андрій та Іван. Тренери – Володимир Мунтян і Андрій Біба.

За "Карпати" на поле вийшли Богдан Стронціцький, Володимир Уштан, Іван Павлюх, Володимир Шеремета, Андрій Сапуга, Володимир Вільчинський, Віталій Шумський, Михайло Гурка, Юрій Кудінов, Андрій Покладок, Олег Гарас, Борис Платонов, Сергій Євглевський, Руслан Донміцак. Тренери – Володимир Журавчак та Олег Бойчишин.

11 грудня знаменитому футболісту "Динамо" і збірної України, а пізніше перспективному тренеру Андрію Гусіну виповнилося би 47 років. Його життя трагічно обірвалося 17 вересня 2014 року на автодромі "Чайка".

2017 року в Києві на Байковому кладовищі відкрили пам'ятник знаменитому футболісту, де він зображений у стрибку з м'ячем.

 

Loading...