live
Новини » Світ 921 Читать эту новость на русском

У Маямі прибиральники наклеїли на себе банани під час протестів щодо низької зарплати

Miami New Times Протестувальники з приклеєними бананами вимагають підвищити зарплату
загрузка...
загрузка...

Це стало відсиланням до інсталяції Мауріціо Каттелана "Комік" з приклеєними до стіни бананами, проданої за 120 тис доларів

У Маямі прибиральники вийшли на вуличні демонстрації на знак непогодження з низькими зарплатами і наклеїли на свої футболки банани, підкреслюючи те, як їх знецінюють у той час, поки подібні інсталяції продають за величезні суми.

Про це повідомляє Miami New Times.

Так, зазвичай прибиральники у Маямі отримують близько 8,5 доларів за годину і, за словами учасниці протестів, це одні з найнижчих у США розцінок для подібної роботи.

У Чикаго і Сіетлі на таких же посадах співробітники за годину отримують приблизно на 3,5 доларів більше.

"Скільки ми коштуємо? Очевидно, що банан коштує більше, ніж ми. Наша робота - це те, що люди не цінують; вони дивляться на нас так, ніби ми ніхто. Але в цій роботі є гідність, це складна праця. Ми заслуговуємо більшої оплати праці", - сказала вона.

Також жінка повідомила, що її зарплати не вистачає на оплату оренди та рахунків за комунальні послуги і у неї немає грошей на подарунки своїм онукам до Різдва.

Зазначається, що близько 60% прибиральників в Маямі живуть за межею федерального рівня бідності, а 70% з них віддають більше третини свого доходу на оплату рахунків і оренди житла.

"Протест ілюструє абсурдність ситуації, коли хтось витрачає десятки тисяч доларів на банан, приклеєний скотчем до стіни, у місті, де прибиральники отримують так мало, що не можуть прогодувати свої сім'ї. Маямі не повинен бути ігровим майданчиком для багатих; він повинен бути місцем, де всі жителі можуть отримувати гідну оплату за свою працю", - заявила речниця трудової профспілки Ана Тінслі.

Раніше повідомлялося, що у США хочуть підвищити мінімальну зарплату – до 15 доларів за годину.

Loading...
Loading...
Loading...