live
Новини » Львів 192 Читать эту новость на русском

У Львові відкрилась Фабрика святого Миколая

У Львові відкрилась Фабрика святого Миколая
загрузка...
загрузка...

Фабрика святого Миколая — місце, де народжується дух зимових свят, добра та любові

У Львові в  приміщенні Храму Преображення запрацювала Фабрика святого Миколая. Цьогоріч помічниками святого стали близько 450 волонтерів, які завітають до більш ніж 2000 дітей із 1300 сімей (багатодітних, малозабезпечених, учасників АТО).

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

День святого Миколая — свято дітей, що наповнене незабутніми моментами та приємними подарунками. Акція "Миколай про тебе не забуде" прагне, щоб це свято прийшло до всіх дітей. Фабрика святого Миколая — місце, де народжується дух зимових свят, добра та любові. Впродовж 13−18 грудня тут працюватимуть волонтери — помічники святого Миколая, і готуватимуться до справжньої казки, щоб атмосфера доброчинності Чудотворця прийшла в це свято до кожної дитини, незважаючи на достаток родини чи стан здоров’я.

Робота помічників Миколая на Фабриці полягає в підготовці подарунків для потребуючих дітей, а саме: робота у відділах прийому подарунків, видача адрес, сортування, пакування, перевірка якості запакованих подарунків. На Фабриці завжди панує атмосфера дива, добра і взаємодопомоги.

Нагадаємо, 11 грудня у центрі Львова встановили головну ялинку міста.

Loading...
Loading...
Loading...