live
Новини » Світ 102 Читать эту новость на русском

У Китаї почали знищення доказів репресій проти мусульман

З відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Влада посилює контроль за інформацією

Регіональний уряд Сіньцзяну, у якому розташовані так звані "табори перевиховання", розпочав знищувати інформацію, пов’язану з репресивною політикою щодо мусульманського населення. Про це повідомляє AP.

Як зазначається, уряд розпочав видалення даних, знищення документів та посилення контролю за інформацією. Окрім цього, уряд Сіньцзяну почав проводити зустрічі з керівництвом Комуністичної партії Китаю в Урумчі, у відповідь на витоки секретних паперів у його таборах масових ув'язнень для уйгурів та інших переважно мусульманських меншин.

Зокрема, такі дії влади почалися після оприлюднення доказів стосовно репресивної політики влади Китаю проти уйгурів. А саме, у документах зазначалися джерела програми Китаю з примусової асиміляції уйгурів та поступове її посилення. Крім цього, у доказах було описано умови облаштування так званих "таборів перевиховання" для мусульман.

На що влада Китаю офіційно заявила, що ці табори надають добровільну професійну перепідготовку, а також попереджають тероризм та екстремізм в Сіньцзяні. Попри це у посольстві Китаю у Великій Британії заперечили існування репресивної політики у таборах країни.

Нагадаємо, нещодавно посол Китаю в Канаді Конг Пейву заявив, що Китайська народна республіка готова вдатися до "вкрай рішучих контрзаходів", якщо Канада запровадить санкції проти держави через протести в Гонконгу.

Loading...
Loading...
Loading...