У Білому домі зменшили кількість чиновників, які можуть слухати телефонні розмови Трампа, - ЗМІ

Дональд Трамп

Високопосадовці вважають, що історія з розкриттям розмови Зеленського і Трампа не має повторитися

Старшим помічникам президента США Дональда Трампа обмежили доступ до прослуховування його телефонних дзвінків із іноземними лідерами.

Про це повідомляє СNN з посиланням на власні джерела.

Так, вони стверджують, що тепер стенограми розмов Трампа зі світовими політиками поширюються серед дуже маленького кола людей всередині Білого дому і планується подальше обмеження числа тих, хто зможе володіти інформацією про розмови.

"Це роблять для запобігання того, щоб розмови Трампа не відхилялися від недипломатичною території", - сказав один з інформаторів CNN.

Зазначається, що тепер доступ до телефонних дзвінків мають тільки високопоставлені чиновники.

До їх числа, наприклад, входять глава Держдепу Майкл Помпео, виконувач обовʼязків керівника апарату Білого дому Мік Малвані і його заступник Роб Блер.

Нагадаємо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа. Мова йде про переговори президентів 25 липня.

Також юридичний комітет Палати представників США підтримав більшістю голосів дві статті імпічменту президента США Дональда Трампа - його звинувачують у зловживанні владою та перешкоджанні діяльності Конгресу.

Loading...