live

Пристайко назвав дату нової зустрічі Зеленського з Путіним

Міністерство закордонних справ України Вадим Пристайко
загрузка...
загрузка...

До цього часу Україні слід ухвалити низку ключових рішень

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко сподівається, що наступна зустріч у "нормандському форматі" відбудеться у квітні, і зазначає, що до цього часу Україні слід ухвалити низку ключових рішень в законодавчій площині для посилення своєї позиції на переговорах, передає Сегодня.

"Сподіваюся, що у квітні, не обов'язково 9 квітня – рівно чотири місяці (із зустрічі лідерів країн "нормандського формату" в Парижі 9 грудня – Ред.), але ми готуємося на квітень", - сказав він у п'ятницю ввечері в ефірі одного з українських телеканалів.

Зі слів міністра, для України важливо, що російська сторона погодилася на наступну зустріч, часові межі якої були окреслені завдяки Німеччині та Франції.

Відповідаючи на питання про те, які саме рішення Україна має ухвалити, щоб зустріч через 4 місяці дійсно відбулася, глава МЗС сказав: "Для того, щоб ми не просто зустрілися, а пропустили певні непотрібні для нас моменти, і вийшли на такі реальні рішення, нам необхідно зробити певну домашню роботу, яку ми і так збиралися зробити: узгодити легальні межі всіх наших домовленостей, і це чотири закони, про які говорив президент (України Володимир Зеленський – Ред.). Це і питання амністії, і питання проведення виборів, і питання особливого статусу, – ці всі питання мають бути вирішені".

На думку Пристайка, чим більше Україна зможе зробити до наступної зустрічі в "нормандському форматі", тим сильнішою буде її позиція на переговорах.

Нагадаємо, Пристайко повідомив про порядок денний ТКГ у Мінську.

Loading...
Loading...
Loading...