Прокуратуру Полтавщини очолив колишній заступник прокурора Київської області

Ярослав Голинський

До нової посади Ярослав Голинський працював заступником прокурора Київської області

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка своїм наказом призначив на посаду прокурора Полтавської області нову людину. Ним став Голинський Ярослав Олегович. Його представлення відбулося 12 грудня, але без преси й офіційних повідомлень від прокуратури, – повідомляє інтернет-видання Полтавщина.

До нової посади Ярослав Голинський працював заступником прокурора Київської області. За інформацією прес-служби Генеральної Прокуратури, представлення нового керівника прокуратури Полтавської області провів заступник Генпрокурора Віктор Трепак.

Віктор Трепак назвав ключові пріоритети в роботі для органів прокуратури Полтавщини, якими є протидія корупції, організованій злочинності та проведення реформи, яка на сьогодні є вкрай потрібною. "Реформа робиться для того, щоб побудувати об’єктивно нову прокуратуру, де принципами у роботі будуть честь і совість. Цей процес непростий, але він необхідний. Цього вимагає суспільство", – сказав заступник Генерального прокурора, звертаючись до присутніх.

Ярослав Голинський, у свою чергу, подякував за довіру та запевнив, що спрямує роботу колективу на забезпечення поставлених завдань.

Попереднього прокурора Полтавщини Дмитра Чібісова звільнили у вересні 2019 року. Для ЗМІ він запам’ятався тим, що за час свого керівництва не провів жодної прес-конференції. Його призначення так само, як і Ярослава Голинського, пройшло без преси. Активісти "Україна STOP наркотик" звинувачували Дмитра Чібісова у вживанні тяжких наркотиків, зокрема кокаїну.

Довідка.

Ярослав Голинський народився 20 квітня 1985 року в Тернополі.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Одеській юридичній академії.

В органах прокуратури працює з грудня 2007 року.

Обіймав різні, в тому числі керівні, посади в органах прокуратури Закарпатської, Волинської та Київської областей.

Згідно з Єдиним державним реєстром декларацій, Ярослав Голинський одружений та має дочку. У власності є квартира в Києві площею 33 м². Разом із дружиною він володіє двома земельними ділянками у Броварському районі. Дружина Марина має автомобіль Citroen С4, 2008 року випуску.

За 2018 рік Ярослав Голинський отримав 600 тис. грн заробітної плати. Має грошові заощадження: $6000 та 100 тис. грн. У дружини – $3000 та 100 тис. грн.

Loading...