live

Політолог назвав головний тест для Зеленського

Артем Ситник. Фото УНІАН

Глава НАБУ Артем Ситник офіційно визнаний корупціонером і має піти у відставку

Глава НАБУ Артем Ситник офіційно визнаний корупціонером, отже - має піти у відставку. Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог Вадим Денисенко.

"Зеленський нарешті спіймав велику корупційну рибу. Рівненський апеляційний суд визнав голову НАБУ Артема Ситника корупціонером (ну любить людина не платити за відпочинок). Рішення вступило в силу, і Мін'юст зобов'язаний внести Ситника до реєстру корупціонерів", - написав він.

Денисенко також уточнив, що "команда Шабуніна вже почала кричати, що закони для НАБУ неписані, і Ситник не повинен йти у відставку. І тут ми підходимо до головного: у нас вибіркове правосуддя, чи ні?".

"За логікою, Зеленський повинен попросити Ситника піти у відставку. Але в команді Ситника вже готують заяву, що він просто піде у відпустку. Але це абсурд: як людина, яка не просто звинувачений в корупції, а програв суд, може залишитися на посаді? Ситник - це тест для Зеленського. Тут не треба садити друзів. Треба просто звільнити корупціонера", - резюмував Денисенко.

Нагадаємо, суд залишив у силі рішення про штраф Ситнику за відпочинок у Рівненській області.

 

Loading...
Loading...
Loading...