"Не знаю, де правда": Сенцов відреагував на арешт підозрюваних у вбивстві журналіста Шеремета

Олег Сенцов

За його версією, Україна має два варіанти реагування на цю ситуацію

Колишній політв'язень Кремля та український режисер Олег Сенцов вважає, що у цій справі залишається сподіватися тільки на справедливий суд та громадянське суспільство.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, якщо це дійсно провина п'ятьох підозрюваних, то це є справжнім жахом.

"Ми маємо два варіанти: або це дійсно справа рук цих п’ятьох підозрюваних і це справжній жах, або хтось хоче утриматися на своїй посаді будь-якою ціною, дискредитувавши при цьому атошників і волонтерів", - зазначає Сенцов.

При цьому він додає, що ще гірше, якщо це зрада і що сподіватися залишається тільки на громадянське суспільство, яке не допустить несправедливості.

"Другий варіант ще гірший, тому що це зрада. Я не знаю де правда, але хочу ії дізнатися, як і усі громадяни України. Надія на справедливий суд та нові, однозначні докази, і на громадянське суспільство, яке не допустить несправедливості", - резюмував український режисер.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ з розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...