live

Мати фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" отримала дозвіл на побачення з сином

Зодіє Салієва

Зодіє Салієва сказала, що її син "сильно схуд", тому що не завжди їсть ту їжу, яку дають в СІЗО

Мати фігуранта другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Сейрана Салієва змогла отримати дозвіл на побачення з сином після дзвінка українському консулу в російському Ростові-на-Дону Тарасу Малишевському. Про це Зодіє Салієва розповіла в коментарі громадському об’єднанню "Кримська солідарність".

"У листопаді ми не потрапили. 5 грудня мені сказали, що дозвіл за листопад вже не підходить, його термін вийшов, за ним потрібно було в листопаді приходити. Я їм сказала, що там не вказані ні дата, ні час – терміну давності немає, до якого числа можна потрапити на побачення. Мені довелося зателефонувати генеральному консулу України в Ростові-на-Дону Тарасу Малишевському. Він сказав, що постарається допомогти. Дали дозвіл. Після обіду потрапила до сина", – розповіла мати Сейрана Салієва.

Зодіє Салієва сказала, що її син "сильно схуд", тому що не завжди їсть ту їжу, яку дають в СІЗО.

"Він сказав: "Ми не хочемо тут багато їсти, кожен день їжу не беремо, так як один день дають їжу зі свининою, в інший день без неї", – розповіла Зодіє Салієва.

Нагадаємо, адвокат фігуранта красногвардійської групи "справи Хізб ут-Тахрір" Ескендера Абдулганієва збирається подати скаргу до Європейського суду з прав людини через систематичну відмову підконтрольного Кремлю "суду" в окупованому Криму на побачення кримського татарина з матір’ю.

Здоров’я українських політв’язнів – Джеміля Гафарова, Сервета Газієва, Енвера Омерова і Асана Янікова значно погіршується, їм необхідна термінова медична допомога. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

Loading...
Loading...
Loading...