live

Коли продадуть ПриватБанк: названо терміни

З відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Держава розробила стратегію приватизації державних банків

Міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що націоналізований ПриватБанк можуть продати за 3 роки. Саме такий термін передбачено стратегією роботи з чотирма банками, які зараз перебувають у державній власності. Про це  Маркарова сказала в інтерв’ю виданню НВ Бізнес.

За словами міністра, стратегії роботи з банками передбачають входження інвесторів у капітал і повернення банків в комерційний сектор.

“Першими підуть банки, які стали нашими не тому, що були створені державою, а тому, що держава була змушена втрутитися в ситуацію. Укргазбанк ми вже продаємо: в цьому році у нього зайде IFC, а далі ми разом будемо шукати стратегічного інвестора”, – повідомила Маркарова.

За її словами, для ПриватБанку стоїть завдання за три роки здійснити повний вихід держави з капіталу. “Але щоб комусь щось продати треба, щоб хтось це купував”, – додала вона.

Нагадаємо, Кабмін зареєстрував у Раді законопроєкт, який дозволить не повертати "Приватбанк" Коломойському.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд виділить Україні 5,5 мільярда доларів у межах нової трирічної програми. Однак є деякі умови, головна з яких – визнати націоналізацію Приватбанку законною.

Loading...
Loading...
Loading...