Італійський лоукостер призупиняє польоти за трьома маршрутами в Україні

Літак авіакомпанії Ernest Airlines. Фото: airplane-painter.fr

Польоти вирішили призупинити через "загальне зниження пасажиропотоку в цей період"

Італійська авіакомпанія Ernest Airlines призупинить польоти за маршрутами Київ-Генуя, Харків-Рим і Харків-Мілан на зимовий сезон 2019/2020 років.

Про це повідомляє Аvianews.

Причиною подібного рішення назвали "загальне зниження пасажиропотоку в цей період".

Зазначається, що останній цього року рейс Київ-Генуя відбувся 6 грудня. В системі бронювання продажу відкрито на перельоти з 1 квітня 2020 року з частотою два рази на тиждень по середах і суботах.

Останні рейси Харків-Рим цього зимового сезону відбудуться 28 грудня 2019 року і 4 січня 2020 року, а рейси Харків-Мілан – 29 грудня 2019 року, 5 і 12 січня 2020 року. На даний момент продажу на інші дати, включаючи літній розклад 2020 року, недоступні.

"Всі пасажири, яких торкнулися ці зміни, були відповідно проінформовані по е-mail і SMS. Запити на повернення вартості квитка та/або переоформлення квитка на інші рейси обробляються", – йдеться в листі лоукоста.

Також наголошується, що пасажири, чиї рейси було скасовано, можуть вибрати безкоштовну зміну квитка на альтернативні рейси Ernest Airlines до 28 березня 2020 року або отримати повне повернення вартості.

З урахуванням зазначених змін маршрутна мережа лоукоста до кінця зимового сезону 2019/2020 років буде включати три міста України: Київ, Львів та Одесу. Польоти до Харкова буде припинено.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба України дозволила трьом українським авіакомпаніям Windrose, SkyUp та "Мотор Січ" відкрити нові рейси.

Loading...