live

Дмитро Підручний посів 16-е місце у гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Австрії

Портал biathlon.com.ua Норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо мчить до своєї другої перемоги в австрійському Хохфільцені
загрузка...
загрузка...

Чоловіча гонка переслідування на другому етапі Кубка світу в Австрії пройшла без несподіванок – переміг Бьо-молодший

Перемогою неодноразового чемпіона світу та Олімпійських ігор норвезького біатлоніста Йоханнеса Тінгнеса Бьо завершилася сьогодні, 14 грудня, гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами на другому етапі Кубка світу в Хохфільцені (Австрія). Найближчими конкурентами лідера підсумкового протоколу перс'юту стали росіянин Олександр Логінов та француз Емільєн Жаклен. Кращим з українських біатлоністів став Дмитро Підручний, який фінішував з 16-м результатом. Антон Дудченко посів 32-е місце, Артем Прима – 51-е, повідомляє biathlon.com.ua.

Гонка переслідування у чоловіків на другому етапі Кубка світу в Австрия Хохфільцені виявилася позбавлена інтриги в боротьбі за перемогу. Лідер Кубка світу Йоханнес Бьо напередодні помічав, що з огляду на заплановану відсутність на січневих етапах через очікуване народження дитини, зараз йому необхідно створювати заділ в загальному заліку. І сьогодні норвежець максимально виконав своє завдання, впевнено провівши всю гонку і ні на секунду не змусивши засумніватися в своїй перемозі. Впевненість Бьо-молодшого була такою непохитною, що при його стрільбі оператори навіть не встигали переводити об'єктив камери, щоб відстежувати попадання. Грандіозна перемога при абсолютній стрільбі!

А от за спиною лідера розгорталася фантастична боротьба за два місця на подіумі,що залишилися! За іронією долі, головною рушійною силою, яка тягнула пелотон слідом за лідером в надії на помилки Йоханнеса, був його старший брат Тар'єй. І одним з основних дійових осіб в групі переслідувачів був чинний чемпіон світу в цій дисципліні Дмитро Підручний!

На жаль, хоча б наблизитися до того успіху лідеру української команди не вдалося. Ногами він був дуже непоганий, а ось точність на вогневих рубежах підвела. Три промахи Діми змусили його боротися за позиції в другому десятку, і до фінішу кращий з наших хлопців прийшов 16-м.

Не витримав напруження боротьби за призові місця і Тар'єй Бьо – дві помилки в стійках відправили його боротися лише за квіткову церемонію. А на подіумі знайшлося місце лише для тих, хто в стрільбі закрив всі 20 мішеней!

Кращим з переслідувачів виявився Олександр Логінов, який і піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани. А в боротьбі за бронзу на останньому колі зійшлися французи Сімон Дестьйo і Емільєн Жаклен, а також словенець Яків Фак. У цій трійці лише Дестьйo мав промах – ще на першому рубежі, і, маючи статус швидкого лижника, мабуть, мав усі шанси розраховувати на подіум.

Але у 24-річного Жаклена на цей рахунок була своя думка! Зробивши різкий спурт перед фінішем, Емільєн обійшов суперників і вперше в дорослій кар'єрі піднявся на подіум Кубка світу, показавши кращий чистий час переслідування серед всіх спортсменів! Причому вдалося це французу після старту з 18-ї позиції!

Антон Дудченко, для якого кожен новий старт на Кубку світу – безцінний досвід, першу контактну гонку на цьому рівні провів здорово! Лише одна помилка в стрільбі, на четвертому вогневому рубежі, і друге поспіль потрапляння в залікову зону з 32-м результатом! Так, швидкості молодому спортсмену поки не вистачає, але з кожним стартом впевненості в його діях стає все більше.

На жаль, саме впевненості поки бракує другому за рівнем досвіду спортсмену нашої збірної Артему Примі. Мабуть, потрібен хоча б один старт, яким сам Артем залишиться повністю задоволеним, щоб зламати початок сезону, який так невдало складається. Сьогоднішня гонка таким переломом не стала: два рубежі Прима пройшов чисто, а на двох залишив незакритими по дві мішені. Звичайно, позначилося те, що стартувати Артему довелося з самого підвалу – з 60-ї позиції, і в результаті боротьби в переслідуванні він зумів піднятися до 51-го місця.

У загальному заліку Кубка світу Йоханнес Тінгнес Бьо довів свою перевагу над суперниками до 34 очок, і тепер його найближчим опонентом є Олександр Логінов. Дмитро Підручний, після пропуску першої особистої гонки сезону ще в Естерсунді, поступово освоюється в двадцятці найсильніших. Заробивши сьогодні 25 балів, українець тепер – в тоталі ділить 17-18 позицію.

Запаморочлива субота в Хохфільцені закінчилася, залишивши вболівальникам приємний післясмак. Але вже завтра – такий же, повний адреналіну змагальний день: в неділю чекаємо персьют у жінок і чоловічу естафету!

Завершиться австрійський етап Кубка світу з біатлону завтра, 15 грудня, жіночою гонкою переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами та чоловічою естафетою 4х7,5 км.

Біатлон. Кубок світу-2019/2020. Перший етап. Хохфільцен (Австрія)

14 грудня. Чоловіки. Гонка переслідування (чотири вогневі рубежі)

  1. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) – (0+0+0+0) 31.27,0
  2. Олександр Логінов (Росія) – (0+0+0+0) +33,5
  3. Емільєн Жаклен (Франція) – (0+0+0+0) +40,5
  4. Яков Фак (Словенія) – (0+0+0+0) +41,6
  5. Симон Дестьйо (Франція) – (1+0+0+0) +41,6
  6. Тарьєй Бьо (Норвегія) – (0+0+1+1) +1.06,3

...16. Дмитро Підручний (Україна) – (0+1+1+1) +1.57,2

...32. Антон Дудченко (Україна) – (0+0+0+1) +3.27,1

...52. Артем Прима (Україна) – (0+2+0+2) +5.27,2

 

Loading...
Loading...
Loading...