live

Зеленський: Питання з "Укрбудом" вирішено

З відкритих джерел Президент України Володимир Зеленський,
загрузка...
загрузка...

Президент зазначив, що недобудови "Укрбуду" добудує "Київміськбуд"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що питання з недобудованими об'єктами компанії "Укрбуд Девелопмент" вирішено. Про це глава держави повідомив в ефірі програми "Право на владу".

Як зазначається, недобудовані об’єкти "Укрбуду" буде добудовувати компанія "Київміськбуд".

"Ми знаємо це питання. На сьогодні, на вечір, це питання вирішено. Недобудови будуть добудовані, зобов'язання взяв на себе "Київміськбуд", - заявив Президент.

До слова, у грудні цього року ТОВ "Укрбуд Девелопмент", яка входить до складу Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", заморозило будівництво на всіх своїх 26 об’єктах. Генеральний директор компанії "Укрбуд Девелопмент" Олег Майборода звинуватив у проблемах компанії колишнього власника "Укрбуд Девелопмент" Максима Микитися.

На що Микитась, який раніше підтвердив інформацію про продаж компанії, у грудні заявив, що "Укрбуд Девелопмент" наразі належить йому, а документи про зміну власників були підроблені.

Нагадаємо, 5 грудня у Києві під Офісом президента зібралися приблизно тисяча інвесторів "Укрбуду" з вимогою продовжити будівництво 20 житлових комплексів, яке простоює з липня.

Loading...
Loading...
Loading...