live
Новини » Політика 596 Читать эту новость на русском

Зеленський проводить таємні зустрічі з Коломойським, - "Схеми"

Ігор Коломойський і Володимир Зеленський

Журналісти стверджують, що президент та олігарх як мінімум провели три таємні зустрічі за три місяці

Президент України Володимир Зеленський проводить таємні зустрічі з олігархом Ігорем Коломойським. Про це йдеться в розслідуванні програми "Схеми".

Зазначається, що журналісти зафіксували низку фактів, які можуть свідчити про три таємні зустрічі глави держави з українським олігархом на території багатоповерхового будинку в центрі Києві, де живе Зеленський. При цьому у двох з трьох випадків у той самий час приїжджали помічники президента Сергій Шефір та Андрій Єрмак. 

Зокрема, перша таємна зустріч пройшла ввечері 31 жовтня.  З офісу Коломойського виїхав мікроавтобус "Мерседес" і заїхав у підземний паркінг будинку на Грушевського, де живе президент. Також на території будинку були помічені авто Шефіра і Єрмака, при цьому навколо будівлі чергувала державна охорона.

Пізніше журналісти зняли, як авто Єрмака виїжджало з території будинку, після чого повернулося і через півтори години виїхало одночасно з машиною Шефіра. Другий автомобіль "Схеми" раніше бачили біля офісу Коломойського, тоді Шефір підтвердив, що приїжджав до олігарха.

15 листопада журналісти зафіксували другу зустріч - коли територію будинку Зеленського одночасно залишили машини Єрмака і Шефіра. Пізніше з паркінгу виїхав мікроавтобус "Мерседес Віано", який раніше постійно бачили біля офісу Коломойського. Цією машиною, в тому числі, користувався співвласник "Кварталу 95" Тимур Миндич, який також живе в будинку на Грушевського.

Однак знімальній групі вдалося зафіксувати, як автобус заїхав на закриту територію будинку, Коломойського. Світло у вікнах будинку спочатку не горіло, але вже за 5 хвилин з'явилося в одному з них.

Третя зустріч була зафіксована в ніч на 19 жовтня: коли з закритої території будинку Зеленського виїхала "Шкода", яка повернула в напрямку будинку Коломойського. Журналісти змогли тільки зафіксувати закриті ворота і охоронця. Через п'ять хвилин автомобіль разом з кортежем олігарха попрямував бік офісу Коломойського і заїхав на підземний паркінг.

Цю машину неодноразово фіксували і біля офісу Коломойського, і у будинку, де він проживає. Як з'ясували журналісти, в одній з квартир зареєстрований його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов, а в іншій - компанія Дмитра Дубілета, ІТ-директора "Приватбанку" до його націоналізації.

Також читайте у нашому блозі: "Коломойський нервує через втрату впливу на Зеленського".

Loading...
Loading...
Loading...