ЗЕ-корпоратив: Де відзначають і скільки витратять "Слуги народу" на новорічний корпоратив?

Павловський Андрій
Павловський Андрій

Блогер, журналіст

Facebook

Глава партії "Слуга народу" і перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко заявив, що корпоратив обійдеться близько мільйона гривень. Хто буде на заході і за чиї гроші гуляння?

Про це пише Андрій Павловський на своїй сторінці в Facebook.

Новорічний корпоратив Слуг народу обійдеться спонсорам партії близько мільйона гривень, заявив в ексклюзивному інтерв'ю #Pavlovskynews заст. голови фракції Олександр Корнієнко.

Проходити вечірка буде в одному з найбільш дорогих нічних клубів столиці - CHI. І хоча Корнієнко говорить про мільйон, щось мені підказує, що депутатам з народу накриють галявинку мінімум за 2-3 мільйони гривень, туди ще і Офіс президента прибуде, і Кабмін у повному складі.

Зі слів Корниєнка, фінансувати всю тусовку будуть спонсори партії, тобто підприємці, які жертвують партії фінанси на їхню роботу.

Напередодні журналісти з Бігус.інфо опублікували розслідування, де розповіли, що правоохоронці під час одного з обшуків знайшли печатки всіх цих різних фірм-спонсорів в одній квартирі.

Звичайно ж, можна повірити, що працюють підприємці, які платять податки, створюють робочі місця і тут гроші партії дають, щоб ті з салютами відгуляли новорічний корпоратив.

Я мало в це вірю. Спонсори, які платять за такий банкет, добре розуміють, що Слуги народу ще відпрацюють вкладені в гулянку гроші.

Андрій Павловський

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...