Замовник Шеремета – 100% медійна людина, – Мосійчук

Ігор Мосійчук

МВС відомо прізвище замовника вбивства журналіста Павла Шеремета

Ймовірно, вчорашній брифінг щодо вбивства Павла Шеремета – ще один етап певної "оперативної гри" правоохоронців. Ми вже бачили яку координацію розігрували слідчі, коли надіслали одному із підозрюваних повістку на допит, одночасно його прослуховуючи.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик наголосив: із тих уривків інформації, оприлюдненої на брифінгу, та власних джерел він переконаний, що МВС відоме прізвище замовника вбивства Павла Шеремета.

"Мабуть це 100% медійна особистість. Мабуть, це хтось або з офіцерів колишніх-нинішній силових відомств, спецслужб або навіть відомий політик. Його не називають, тому що потрібні залізобетонні докази", – зазначив політик.

Він зауважив: вчора Арсен Аваков заявив, що слідство бачить ініціатора вбивства, до того ж на брифінгу було сказано, що розслідуванню чинились перепони.

"Перепони слідству могли чинити лише силовики або впливові політики. Я не хочу називати прізвищ, хоча маю свої версії і трохи інформації, однак не хочу нашкодити слідству. Вважаю, що крапку в цій історії може поставити лише суд", – підкреслив Мосійчук.

Водночас він додав: замовником вбивства може бути як одна особа, так і група осіб.

"Під час вчорашньої презентації ми бачили, яку координацію розігрували правоохоронці, надсилаючи одному з підозрюваних повістку на допит у справі Шеремета і одночасно слухаючи його. Тому, якщо говорити, що вчора під час брифінгу не було якоїсь оперативної гри, я думаю, що вона була. Встановивши всі обставини, назвавши мотив і не назвавши прізвище замовника – однозначно мала місце оперативна координація. Це нормально. Абсолютно нормально", – наголосив Мосійчук.

Він наголосив: вважає, що під час вчорашнього брифінгу відбувалась певна оперативна координація. Тож переконаний: мотив злочину ще буде уточнений.

Екснардеп додав: протягом останніх двох років слідство дуже активно працювало, відпрацьовувало близько десятка груп, "кілометри аудіо- та відеозаписів", проводило експертизи, в тому числі, з залученням іноземних фахівців, я це стверджую, тому що я цим всім цікавився після замаху на мене. Я точно знаю, що слідство працювало дуже оперативно як за попередньої влади, так і зараз. Там таких груп, як власне затримані, відпрацьовувалось близько десяти. Потім коло звужувалось. Йшла дійсно титанічна робота, за яку треба дякувати оперативним працівникам поліції і слідства. Однак, дякувати почнемо тоді, коли справа вистоїть в суді, буде доведено вину обвинувачених", – підкреслив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...