live
Новини » Політика 438 Читать эту новость на русском

Є люди за кадром: Аваков розповів про замовників вбивства Шеремета

wikipedia.org Павло Шеремет

Аваков додав, що поки замовники вбивства Шеремета не встановлені

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що замовників та ініціаторів вбивства журналіста Павла Шеремета поки не було встановлено, але слідство працює над цим, повідомляє РБК-Україна.

За словами Авакова, слідство триває, але наразі немає повної інформації щодо замовників вбивства журналіста Шеремета. Слідство вважає, що окрім виконавців, ймовірно, були й ініціатори.

"Слідство не закінчено, ми не зупинили справу і не зробили усіх висновків. У нас немає відповідей на цілий ряд запитань. Ми ще їх отримуємо. У нас немає повних відповідей про ініціаторів справи. Тому що ініціатори, крім цих виконавців справи, ймовірно, це будуть окремі висновки з нашого розслідування", - заявив він.

Аваков додав, що справа перебуває лише у першій фазі, де встановлено підозрюваних у причетності до вбивства Шеремета.

"Є люди, які перебувають за кадром, поза цією схемою нашого обвинувачення, які були ініціаторами, або співініціаторами цього злочину", - наголосив він.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

 

Loading...
Loading...
Loading...