live

Ярославський: Найбільшою проблемою правоохоронної системи є "брифінгоманія"

Скріншот ZIK Денис Ярославський

"Люди сумніваються у всьому сказаному правоохоронцями"

Нині українці патологічно сумніваються у всьому, про що кажуть представники правоохоронних органів, та сприймають події як піар-кампанію для отримання політичних амбіцій.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив колишній керівник Голосіївського та Обухівського райвідділів поліції Києва, фахівець з міжнародного права та захисту залучених інвестицій Денис Ярославський.

Денис Ярославський прокоментував учорашній брифінг за участі керівництва правоохоронних органів щодо розслідування справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета та затримання фігурантів цієї справи.

"Я скажу так: сьогодні найбільшою проблемою правоохоронної системи – я не вважаю, що тільки МВС, я говорю про всю правоохоронну систему України, – це, напевно, "брифінгоманія". От вона, дійсно, дає ті результати, які сьогодні ми бачимо. Люди сумніваються у всьому сказаному правоохоронцями, от патологічно сумніваються", – заявив Денис Ярославський.

Як приклад, він нагадав про ситуацію із начебто замінуванням мосту у столиці.

"Тобто у нас одна подія за іншою відбувається, що не піддаються жодному логічному поясненню для звичайної людини, окрім як якась піар-кампанія для отримання політичних амбіцій", – заявив Денис Ярославський.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета. Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

13 грудня суд відправив підозрювану у вбивстві Шеремета Дугарь під цілодобовий домашній арешт.

Loading...
Loading...
Loading...