live

Винна антидержавна політика безкарності, – Плачкова про пожежі в Одесі

Главком Тетяна Плачкова народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя".

"Практично 80% навчальних закладів не обладнані пожежною сигналізацією"

Не винесено жодного обвинувального вироку щодо резонансних пожеж, які в останні роки відбувалися в Одесі.  

Про це заявила в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK  народна депутатка України, фракція “Опозиційна платформа – За життя” Тетяна Плачкова.

ZIK

Вона зауважила, що за останні роки в Одесі відбулось чотири масштабні пожежі: горів дитячий табір "Вікторія", психіатрична лікарня, готель "Токіо-стар" та Одеський коледж. Однак, за її словами, досі нема жодного винного у справі цих пожеж. 

"Мені здається, що винна політика безкарності, яка проводилась минулою владою і продовжує проводитись цією. Бо хто не знає, практично 80% навчальних закладів і не тільки навчальних не обладнані пожежною сигналізацією. Давайте закриємо всі", – зазначила Плачкова.

На її думку, вина лежить не лише на директорці певного закладу, а на всіх органах контролю. 

"Повторюю для прем'єр-міністра, для президента, для всіх контролюючих органів: більшість шкіл, дитячих садків не тільки в місті, а в Одеській області не обладнані пожежною сигналізацією. Дійте, ви зараз нова влада. Але на жаль, ми не бачимо ніяких реальних кроків, окрім чергових піар-акцій", – сказала народна обраниця.

За її словами, останні декілька років такі справи закінчуються тільки тим, що когось знімають з посади.

"Я абсолютно згідна з тим, що потрібно звільняти чиновників, які допустили непроведення цієї перевірки, але це не кінцева вина. Вина повинна бути доказана судом і щодо конкретного кримінального злочину має бути вирок. Тобто, це буде результат діяльності наших правоохоронних органів", – прокоментувала Плачкова.

Нагадаємо, що Київський районний суд відправив під цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета директорку згорілого коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любов Кочергу.

Як повідомлялося, 4 грудня в Одесі сталася пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінська та Троїцька (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено.

Національна поліція назвала дві ймовірні версії пожежі в Одеському коледжі – загоряння через несправність електричної проводки або умисний підпал.

Loading...
Loading...
Loading...