Вчора я не побачив реальних доказів, – Німченко про справу Шеремета

Народний депутат Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

"Докази повинні бути залізобетонні"

На брифінгу МВС щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета не було оголошено жодного доказу, який би підтверджував версію слідства.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа За життя", Василь Німченко.

Ведучий програми поцікавився, чи Василь Німченко повірив тій інформації, яка звучала вчора на брифінгу щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Народний депутат сказав, що інформація на брифінгу викликає у нього дилему щодо того, чи це версія, чи легенда. Адже версія повинна мати підтвердження доказовою базою, а її не було. 

"Я знаю, що було три версії, залишилась одна – дестабілізація обстановки. Якщо говорити про дестабілізацію обстановки має бути причинний зв'язок. Це або інша держава або угрупування, яке сповідує свою ідеологію. Ми вчора не почули, що це було злочинне угрупування. Ми не бачили ні одного доказу, як об'єднувальної ланки", – сказав Німченко.

За його словами, насторожує легалізація сирої доказової бази, як такої, що не має підтвердження.

"Докази повинні бути залізобетонні. Справа йде про здійснення вбивства... Ми вчора не побачили, окрім прямих, реальних доказів. Хлопці багато зробили, є багато аналітики, але разом з тим є багато суджень, які мають суб'єктивне підґрунтя. І на мій погляд, нема відповіді і люди не почули  про наявність сталого злочинного угрупування. Що це за люди?", – прокоментував народний депутат.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи про вбивство Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...