live

В Україні лікарі стимулюють пологи, аби вони не відбувалися у вихідні, - Дубілет

Найбільше пологів у вівторок

Дмитро Дубілет
загрузка...
загрузка...

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що українські лікарі стимулюють пологи таким чином, щоб вони не відбувалися у вихідні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, під час аналізу даних про народжуваність в Україні, було виявлено несподівану закономірність: якщо в радянські часи шанси народитися в будь-який день тижня були приблизно однаковими, то зараз відсоток у вихідні різко скоротився.

Дубілет також наголосив, що після 1990 року ймовірність народитися у вівторок на 50% вище, ніж у неділю.

Facebook-сторінка Дмитра Дубілета Статистика народжуваності по днях, надана Дубілетом

"Про що це говорить? Як мені пояснюють експерти і молоді батьки, лікарі часто штучно стимулюють пологи так, щоб вони не відбулися у вихідні. Піки у вівторок пояснюються тим, що на цей день частіше призначають кесарів розтин", - зазначив міністр.

Він пояснив, що така статистика лякає, адже будь-яке штучне стимулювання більш ранніх пологів є не дуже добре для здоров'я.

"Судячи з усього, медичні рішення в наших пологових будинках приймають не завжди в кращих інтересах дитини, а з якихось інших міркувань", - констатував урядовець.

Нагадаємо, у Державній службі статистики зазначили, що упродовж січня–серпня 2019 р. чисельність населення зменшилася на 177 тис. осіб, а чисельність населення в Україні станом на 1 вересня 2019 року становила 41976,2 тис. осіб.

Loading...
Loading...
Loading...