live
Новини » Політика 307 Читать эту новость на русском

Уряд запустив електронний кабінет забудовника

Таким чином уряд бореться із тіньовими ліцензіями на будівництво

Кабінет міністрів Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив про запуск в тестовому режимі електронного кабінету забудовника. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Згідно з повідомленням, щорічно в Україні тіньовий ринок посередницьких послуг при видачі ліцензій на будівництво складає приблизно 100 млн, а у 2018 році маже половина відповідних заявок отримали відмову.

"Сьогодні ми зробили рішучий крок для того, щоби це припинилося. Люди як платники податків заслуговують на якісні сервіси та відсутність корупції. Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва — усе це стане автоматизованим через е-кабінет", - написав Гончарук.

Він також уточнив, що спочатку інновації стосуватимуться "масмаркету у сфері будівництва — об’єктів класу наслідків СС1", що охоплюють 80% усіх заявок до Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Як зазначається, Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством розвитку громад і територій працюють, щоби протягом двох місяців до системи долучили й інші об’єкти.

Нагадаємо, раніше Гончарук заявив, що до 16 грудня триватиме прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку "Дія". Саме в цей день офіційно розпочнеться тестування бета-версії мобільного застосунку "Дія" з доступом до цифрових водійських прав та техпаспорту на авто.

Loading...
Loading...
Loading...