live
Новини » Спорт 35 Читать эту новость на русском

У оновленому рейтингу ФІФА жіноча збірна України втратила дві позиції

Українська асоціація футболу Україна опустилася на дві сходинки та посідає наразі 27-е місце у світі повідомляє

Дві поразки, від німкень і ірландок, призвели до втрати командою Наталії Зінченко двох щаблів рейтингу ФІФА національних футбольних  жіночих збірних   

В оновленому рейтингу національних жіночих збірних, який оприлюднила Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА), українська команда втратила дві позиції і тепер посідає 27-й рядок, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Після публікації минулого рейтингу підопічні Наталії Зінченко провели три матчі на рівні національних збірних. У рамках відбірного турніру чемпіонату Європи-2021"синьо-жовті" поступилися командам Німеччини – 0:8 та Ірландії – 2:3, а також перемогли в товариському поєдинку збірну Туреччини – 4:0. У підсумку Україна опустилася на дві сходинки та посідає наразі 27-е місце у світі.

Перша п'ятірка рейтингу залишилася незмінною. На першому місці – США, на другому – Німеччина, на третьому – Нідерланди, на четвертому – Франція, на п'ятому – Швеція.

Що ж до суперників збірної України у відбірному турнірі Євро-2021, то вони наразі посідають наступні місця: Німеччина – друге, Ірландія – 32-е, Греція – 62-е та Чорногорія – 94-е.

 

Loading...
Loading...
Loading...