live

У НБУ анонсували три судові засідання у справі ПриватБанку

Засідання відбудуться протягом наступного тижня

Приватбанк

У Національному банку України розповіли, що протягом 16-19 грудня буде розглянуто відразу три судові процеси, що стосуються ПриватБанку. Про це повідомила на сторінці у Facebook пресслужба НБУ.

Згідно з повідомленням, у понеділок, 16 грудня, о 10:00 у Великій Палаті Верховного Суду розпочнеться розгляд справи за позовом родини Суркісів про скасування рішення НБУ щодо визнання членів сім'ї Суркісів пов'язаними з ПриватБанком особами. Також родина Суркісів вимагає визнати недійсними договори обміну їх коштів на акції ПриватБанку (bail-in).

Як зазначається, у середу, 18 грудня, о 10:00 Печерський районний суд міста Київ розгляне позов Ігоря Коломойського про визнання інформації недостовірною та такою, що принижує його честь, гідність та ділову репутацію.

Окрім цього, у четвер, 19 грудня о 10:00 Шостий апеляційний адміністративний суд розпочне розгляд апеляції Національного банку на рішення Окружного адмінсуду м. Київ про оскарження неплатоспроможності ПриватБанку.

Слід зауважити, що 18 квітня Окружний адмінсуд м. Київ задовольнив позов Ігоря Коломойського та визнав незаконним рішення про виведення ПриватБанку з ринку.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2571 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи. Цей документ стосується виведення неплатоспроможних банків з ринку та дозволить державі не повертати ПриватБанк Коломойському.

Loading...
Loading...
Loading...