live

"Нафтогаз" збільшив ціну на газ для населення на умовах ПСО до 5500 грн за тис. куб. м на січень 2020-го

delo.ua

Із 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів

Січнева ціна газу від "Нафтогазу" для захищених споживачів дорівнюватиме квартальній ціні, передає пресслужба компанії.

"У січні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), складе 5500 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 12% менше, ніж у січні 2019 року", — йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби, ця ціна співпадає з квартальною гарантованою ціною, яку "Нафтогаз" запропонував усім захищеним споживачам на період з січня по квітень 2020 року.

"Споживачам, які хочуть отримувати газ за ціною, що буде змінюватися щомісяця до кінця опалювального сезону в залежності від ринкових обставин, необхідно з 10 по 24 грудня звернутися до своїх регіональних збутових компаній. Споживачі, які хочуть купувати газ за фіксованою ціною з 1 січня 2020 року до кінця сезону, не мають нікуди звертатися чи вносити передплату — для них з 1 січня автоматично почне діяти гарантована ціна", — пояснили в "Нафтогазі".

Як відомо, раніше "Нафтогаз" різко знизив ціну на газ для населення на умовах ПСО - до 4277 грн за тис. куб. м на грудень

Також нагадаємо, що сьогодні Україна і Росія на рівні керівництва "Нафтогазу" і "Газпрому" розпочали чергові газові перемовини у Відні (Австрія). Про це повідомляють росЗМІ.

Зазначається, що на зустрічі присутній глава "Газпрому" Олексій Міллер і керівництво української компанії.

Днями голова російської компанії Олексій Міллер заявив, що "Газпром" продовжить переговори щодо газу з Україною протягом найближчих днів.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що газові переговори з Росією щодо транзиту російського газу до Європи через українську газотранспортну систему продовжаться після 1 січня 2020 року.Loading...
Loading...
Loading...