live
Новини » Світ 133 Читать эту новость на русском

США уклали торговельну угоду "першої фази" з Китаєм

з відкритих джерел Ілюстративне фото

Очікується на офіційну заяву Білого дому

Сполучені Штати Америки уклали торговельну угоду "першої фази" з Китаєм, та незабаром очікується на офіційну заяву про це від Білого дому. Про це повідомляє Reuters.

"Сполучені Штати досягли принципової торгової угоди у першому етапі з Китаєм. Про це повідомило джерело в ході переговорів між двома країнами, заявивши, що заява Білого дому очікується найближчим часом", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, учасники переговорів від США запропонували знизити тарифи приблизно на 375 мільярдів доларів на китайські товари на 50% у цілому, а також призупинити тарифи на 160 мільярдів доларів на товари, які повинні набути чинності у неділю, 15 грудня.

За попередньою інформацією, у четвер, 12 грудня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп мав поспілкуватися зі своїми найвищими радниками з торгівлі та обговорити основні питання угоди з іноземними партнерами.

Нагадаємо, раніше економічний радник Трампа Кадлоу заявив, що Сполучені Штати Америки та Китай вже близькі до укладення угоди з подолання розбіжностей у торгівлі.

Loading...
Loading...
Loading...