live

Справа Шеремета: ЗМІ показали довжелезні черги до залу суду, де обирають запобіжні заходи підозрюваним

Люди стоять у коридорі

Сьогодні Печерський суд міста Києва обирає запобіжний захід для фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, контрактниці Яні Дугарь та дитячому лікарю й волонтеру Юлії Кузьменко. PavlovskyNews опублікував фото довжелезних черг перед залою суду.

Згідно з повідомленням, приміщення суду не дозволяє потрапити всім бажаючим до зали засідання. На засіданні присутні ветерани АТО.

Зазначається, що люди стоять довгою чергою в коридорі.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи щодо вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п'ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...