live
Новини » Політика 108 Читать эту новость на русском

Справа про держзраду Порошенка немає жодної перспективи, – експерт

Скріншот ZIK політичний експерт Валерій Димов

"Мінськ-2" був порушений російською стороною, коли було взяте Дебальцеве"

Через те, що Мінські домовленості були ситуативним рішенням, справа про держзраду проти експрезидента України Петра Порошенка немає жодної перспективи. До того ж вони давно припинили своє існування. 

Таку думку в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Валерій Димов.

Зокрема, ведуча програми поцікавилась, чи можна судити чиновника високого рангу за його політичні рішення, особливо під час війни. 

"Насправді, не існує жодної перспективи щодо кримінальної справи проти Петра Порошенка нібито у справі Мінських домовленостей. Сьогодні фіксація якихось там політикоправових поразок 2014 року є теж саме, що фіксація лінії розмежування між Червоною армією і нацисткою Німеччиною 27 км під Москвою", – зазначив експерт.

Окрім цього, за його словами, Мінські домовленості припинили своє існування датою зазначеною в самих домовленостях, а саме 1 січня 2016 року, і вони ні до чого не зобов'язують.

"Мінськ-2" підписаний 15 лютого був порушений самою російською стороною, коли вони взяли Дебальцеве, яке знаходилося на підставі цих домовленостей на українській території.... Російською стороною і її маріонетками на окупованих територіях не виконується перший пункт Мінських домовленостей про всеосяжне і беззастережне припинення вогню. І тоді, коли Зеленський підписував домовленості у Парижі, три українські військовослужбовці загинули", – сказав Димов. 

Нагадаємо, раніше юрист Андрій Портнов заявив, що Державне бюро розслідувань України порушило кримінальну справу проти експрезидента України Петра Порошенка за фактом державної зради під час підписання Мінських угод.

Згодом у ДБР підтвердили, що розслідують держзраду Порошенка

Loading...
Loading...
Loading...