live
Новини » Світ 1022 Читать эту новость на русском

SpaceX відправить на МКС канабіс

Pixabay
загрузка...
загрузка...

Дослідники вивчатимуть мутацію рослин

У березні 2020 року американська космічна компанія SpaceX доставить на Міжнародну космічну станцію паростки конопель і зразки кави за замовленням агротехнічної компанії. Про це повідомляє Vice.

Згідно з повідомленням, на орбіту відправлять "легальний сорт" конопель з низьким вмістом ТГК (канабіноїд, який має психоактивну дію на людину).

Зазначається, що рослини пробудуть в інкубаторі МКС протягом 30 днів. Через місяць паростки повернуть на Землю, щоб вивчити, як на них вплинули космічні умови.

"Дослідники хочуть перевірити гіпотезу про те, що рослини в космосі часто схильні до мутацій. У компанії хочуть також з'ясувати, чи приживуться ці мутації після повернення на Землю і чи є в них комерційний потенціал", - пояснив генеральний директор компанії-замовника.

Дослідники сподіваються, що можливі мутації зроблять рослини більш стійкими до зміни клімату.

Раніше повідомлялося, що американська компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 з вантажним космічним кораблем Cargo Dragon до Міжнародної космічної станції з цікавим вантажем - обладнанням для варіння пива і генетично модифікованими мишами.

 
Loading...
Loading...
Loading...