live
Новини » Політика 100 Читать эту новость на русском

Сьогодні на аграрному комітеті не можуть розглядати жодних правок, – Рабінович

Вадим Рабінович
загрузка...
загрузка...

Голова аграрного комітету Микола Сольський чудово знає, що може проводити засідання лише у понеділок

Сьогодні на засіданні комітету Верховної Ради з питань аграрної політики не можуть розглядати жодних правок. Це буде порушенням регламенту, до того ж таке обіцяв і голова органу Микола Сольський.

Про це у кулуарах розповів співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він наголосив: сьогодні на аграрному комітеті не можуть розглядати жодних поправок до законопроєкту про землю.

"Жодних правок бути не може. Сьогодні не можна проводити комітет. Ми коли були вчора в Разумкова, цей голова комітету поклявся, що жодних правок не буде", – розповів Рабінович.

Він зазначив: є закон України, порушення якого караються. Тож, за словами нардепа голова аграрного комітету Микола Сольський чудово знає, що може проводити засідання лише у понеділок.

"Ми наполягаємо на тому, що він і комітет проводити не може та він буде проводити слухання. Подивимось ще, як вони пройдуть, але не правки. Якщо він почне це робити, це означатиме подвійний злочин", – підкреслив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, 12 грудня, засідання аграрного комітету знову перенесли на завтрашній ранок.

Народний депутат від фракції "Опозиційної платформи – За життя" заявляв, що сьогоднішнє та вчорашнє засідання аграрного комітету не законні.

Як повідомлялось, 11 грудня, на засіданні комітету Верховної Ради з питань аграрної політики сталась бійка через перенесення розгляду законопроєкту про ринок землі. Постраждав член фракції "Слуга народу", ветеран АТО Андрій Богданець.

У самій фракції інцидент назвали провокацією та звернулись до правоохоронців з вимогою розслідувати бійку на засіданні аграрного комітету.

Loading...
Loading...
Loading...