live

"Слуга народу" хоче заборонити депутатам вживати дискримінаційні вислови

Народні депутати України під час засідання Верховної Ради України. Фото: УНІАН

За такі порушення для нардепів передбачена відповідальність у вигляді позбавлення народного депутата права брати участь у пленарних засіданнях

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2559 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії дискримінації та дотримання норм етики народними депутатами України. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Законопроектом пропонується внести зміни до Регламенту Верховної Ради України та законодавства щодо уточнення положень Регламенту Верховної Ради України в частині дотримання дисципліни та норм етики народними депутатами під час пленарних засідань:

- стосовно заборони вживати висловлювання або вчиняти діяння (дії чи бездіяльність), які містять ознаки дискримінації;

- встановлення відповідальності за такі порушення у вигляді позбавлення народного депутата права брати участь у пленарних засіданнях (до п'яти пленарних засідань), у порядку, передбаченому статтею 51 Регламенту України.

Також законопроєктом передбачаються зміни у регламенті щодо дотримання дисципліни, норм етики та заборони вживати висловлювання або вчиняти діяння (дії чи бездіяльність), які містять ознаки дискримінації, під час засідань комітетів Верховної Ради України.

Також законопроєкт забороняє дискримінацію з боку народного депутата під час здійснення ним своїх повноважень.

Новини за темою: Опубліковано законопроєкт про покарання нардепів-прогульників

 Loading...
Loading...
Loading...