live

Скороход про "Приватбанк": Чи хочуть власники його повертати? Питання ж у компенсації

Скріншот ZIK

"Це замилювання очей"

Чи колишні власники "Приватбанку" хочуть повернути банк, адже питання у компенсації за те, що його незаконно забрали.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила позафракційна народна депутатка Анна Скороход.

Ведуча головного ток-шоу країни Наташа Влащенко зауважила, що у парламенті зареєстрували законопроєкт, який унеможливлює повернення "Приватбанку" колишнім власникам, навіть якщо суди визнають, що націоналізація була незаконною. Водночас, три роки тому президент Петро Порошенко вніс проєкт закону про гарантування вкладів "Приватбанку", документ ВРУ ухвалила, проте закон досі не підписаний президентом. Наташа Влащенко поцікавилася, чому ВРУ не звертає увагу президента на незахищеність вкладників "Приватбанку".

Анна Скороход нагадала, що і керівник уряду Олексій Гончарук подав законопроєкт щодо "Приватбанку".

"Але ж питання не в тому. "Приватбанк" – чи хочуть його взагалі повертати власники? Там питання у компенсації за те, що його незаконно забрали, тому це замилювання очей таке яскраве, яке, здебільшого, ні до чого не приведе. А Гончарук отримав від МВФ зараз згоду на 5,5 млрд, якщо я не помиляюся. Одна з вимог – неповернення "Приватбанку". Але, здебільшого, пан Коломойський не особливо хоче його повертати", – сказала Анна Скороход.

Вона продовжила: "Понад те, пані Маркарова заявляє, що "Приватбанк", 60%, що його надалі треба швидко продати. Ви собі уявляєте таку картину: Коломойський отримує компенсацію, а потім купує "Приватбанк" трохи дешевше, аніж компенсація".

Нагадаємо, Кабмін зареєстрував у Раді законопроєкт, який дозволить не повертати "Приватбанк" Коломойському.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд виділить Україні 5,5 мільярда доларів у межах нової трирічної програми. Однак є деякі умови, головна з яких – визнати націоналізацію Приватбанку законною.

Loading...
Loading...
Loading...