live
Новини » Політика 172 Читать эту новость на русском

Севгіль Мусаєва про вбивство Шеремета: Ми шоковані версією слідства

Севгіль Мусаєва. Фото: twitter.com/smusaieva
загрузка...
загрузка...

У журналістів "Української правди" виникло кілька важливих запитань щодо слідства у справі вбивства Павла Шеремета

Усі шоковані фактами, які виклали на брифінгу щодо вбивства Павла Шеремета. Адже підозрювані є відомим волонтерами. Дуже багато хто стверджує, що ці люди не могли б вчинити такий злочин.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва-Боровик.

Вона наголосила: звичайно, дуже добре, що справу про вбивство Павла Шеремета нарешті розслідують. Мовляв, три роки не було жодних новин, тож вчорашнього брифінгу, після того, як його проанонсували, журналісти "Української правди" чекали із якоюсь надією.

"Щодо тих фактів, які були викладені на брифінгу міністром внутрішніх справ та слідчою групою, - знаєте, ми шоковані версією слідства. Адже люди, яких підозрюють у вчиненні цього злочину, є відомими у волонтерському середовищі. У нас із ними також дуже багато спільних знайомих, які стверджують, що це неможливо, і не вірять, що ці люди могли виконати цей злочин і позбавити життя людину", – заявила Мусаєва-Боровик.

Водночас вона зазначила: з обережністю сприймає все це та викладені факти.

"Чекаємо на подальші дії. У нас виникло кілька важливих питань до слідства. Найперше – щодо замовника. Адже вчора уникалось взагалі оприлюднення будь-якої інформації про особистість замовника і навіть версій, кому це було вигідно", – розповіла головна редакторка "Української правди".

Також, за її словами, запитання викликає і сам мотив цього злочину. Адже мети, яку озвучувала слідча група - щодо дестабілізації ситуації в Україні, - не було досягнено.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи про вбивства Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

У поліції назвали основну версію слідства у справі Шеремета.

Правоохоронці також розповіли, який обсяг роботи виконали під час розслідування справи Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...