live
Новини » Курйози 1998 Читать эту новость на русском

Пес-металошукач: У Києві знайшли золото та діаманти у хлібі

Фото з відкритих джерел Пес Арчі, який знайшов каблучку в хлібині,
загрузка...
загрузка...

Собака приніс господарці шматок хлібу з каблучкою всередині

У Києві собака на ім’я Арчі приніс господарці шматок чорного хлібу, в якому було заховано коштовну золоту каблучку з дорогоцінним камінням. Про це повідомила господарка собаки Жанна Ярославна у Facebook.

"Сьогоднi гуляла зi своїм собакою . Арчi принiс менi скибку чорного хлiба . Трохи менше половини хлібини. Поклав бiля моїх нiг i почав гавкати . Плеснула його по мордi , бо злякалась що хлiб отруїли. Поведінка собаки здивувала, бо він не їсть хліб взагалі. Вирішила подивитись уважніше, що він знайшов. Взяла хлібину до рук, розламала. Моєму здивуванню не було меж. Золота каблучка і явно з дорогоцінним камінням", - розповіла господарка.

Після чого жінка віднесла каблучку до ломбарду, щоб оцінити її вартість. Як з’ясувалося, прикраса виготовлена з білого золота та оздоблена діамантами та сапфірами.

"Поверну власницi якщо надасть оригінальну бірку до цього виробу , підтвердить розмір, вагу , чистоту діамантів і т.д.. Для мене розмір завеликий . Не пес, а металошукач", - додала Жанна.

Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті собака врятував життя своєму господарю, який втратив свідомість під час прогулянки у лісі.

Loading...
Loading...
Loading...