live

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK
загрузка...
загрузка...

Що принесла нормандська зустріч, чому билися у комітетах і чи буде повністю розкрите вбивство Шеремета, – детально на ZIKу

Напередодні, 13 грудня, на телеканалі ZIK відбулося головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

  • Ні зради, ні перемоги – що принесла нормандська зустріч і що Україна готує на наступні переговори?
  • Скандали тижня – чому билися у комітетах і чи справді уряд оголосив війну Коломойському?
  • Убивство Шеремета – чому звітувати про вбивство прийшов навіть президент і чи дійсно вперше за останні роки буде повністю розкрито гучну справу?

Окрім цього, Юрій Михальчишин та Макс Бужанський зійшлися у "Битві без компромісів"!

Усе це, а також інтерв'ю з неочікуваним спецгостем колишнім керівником районного управління поліції Києва Денисом Ярославським – у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут:

У програмі взяли участь: народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова, народний депутат (група "За майбутнє") Тарас Батенко, член "Національного корпусу" Сергій Коротких ("Боцман"), народний депутат ("Слуга народу") Євгеній Шевченко, колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, народний депутат ("Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний, директор Євразійської демократичної ініціативи Пітер Залмаєв, позафракційний народний депутат Анна Скороход, журналіст Євген Куксін, журналіст-розслідувач Євген Плинський, журналіст Ігор Лєсєв, журналіст Костянтин Бєдовой, політолог Олексій Якубін, журналіст Сергій Лямець.

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...