live
Новини » Події 170 Читать эту новость на русском

Геращенко у заяві про арешт майна фігурантів справи Шеремета забіг наперед, – Ярославський

Скріншот ZIK Денис Ярославський

"А хто сказав, що вони винні?"

Заявою про арешт майна фігурантів у справі Шеремета заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко забіг наперед, адже суд не визнав затриманих винними.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив колишній керівник Голосіївського та Обухівського райвідділів поліції Києва, фахівець з міжнародного права та захисту залучених інвестицій Денис Ярославський.

Ведуча ток-шоу поцікавилася у Дениса Ярославського щодо заяви заступника міністра внутрішніх справ України Антона Геращенка. Той, нагадаємо, заявив, що слідчі виконають необхідні дії для того, щоб було арештоване майно фігурантів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

"Антон Геращенко таким висловлюванням публічно заявив, що вони (фігуранти справи. – Ред.) винні. Розумієте суть? Він забіг наперед. Вони винні, їхнє майно – розпродати і віддати сім’ям. А хто сказав, що вони винні? Антон Геращенко не є останньою інстанцією, не є судом", – заявив Денис Ярославський.

Експерт зауважив, що нарізкою слайдів для пересічного громадянина сформували образ маніяків, які начебто хотіли підірвати Київ.

"І тут виступає Антон Геращенко, який говорить, що у них все вилучити на користь сімей. Тобто, фактично, вони формували психологічний портрет для суспільства остаточного завершення злочину і обвинувального вироку, що не є доказаним", – заявив Денис Ярославський.

Нагадаємо, 12 грудня відбувся брифінг за участю керівників міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ГПУ щодо розслідування справи про вбивство Павла Шеремета. На брифінгу був присутній президент України Володимир Зеленський. Повне відео можна переглянути тут.

Як повідомляли, заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив, що слідчі виконають необхідні дії для того, щоб було арештоване майно фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Loading...
Loading...
Loading...