live

Денис Ярославський про реформу Нацполіції: Це провал

Скріншот ZIK Денис Ярославський

"Система настільки викривлена, настільки видозмінилася, що не працює"

Більшість керівників Національної поліції, починаючи від начальників райвідділів, слідчих і закінчуючи керівниками головних управлінь, шоковані тим, що відбувається: система настільки викривлена, що вона не працює.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив колишній керівник Голосіївського та Обухівського райвідділів поліції Києва, фахівець з міжнародного права та захисту залучених інвестицій Денис Ярославський.

ZIK

Ведуча ток-шоу Наташа Влащенко поцікавилася у колишнього правоохоронця, чи впорався міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков із своїми обов’язками на міністерській посаді, зокрема, чи вдалося розкрити резонансні вбивства, припинити наркотрафік, завершити реформу поліції.

Денис Ярославський зауважив, що найбільше нині обговорюють Національну поліцію, проте до сфери МВС входять і ДСНС, і Нацгвардія, і прикордонники. На його думку, міністр Аваков на сьогодні має найбільш серйозне Міністерство внутрішніх справ із тих, що будь-коли існували, оскільки йому це вдалося укріпити ще й негласними національними батальйонами.

Він додав: "Якщо ми зараз говоримо про Національну поліцію як один із підрозділів Міністерства внутрішніх справ – я виходець звідти, я знаю, чим цей організм дихає – це провал. Це моя особиста думка – це провал. І ця думка, повірте мені, збігається із більшістю керівників Національної поліції, починаючи від рівня начальників райвідділів, звичайних слідчих і закінчуючи керівниками "главків". Вони зараз у шоці від того, що зараз відбувається. Система настільки викривлена, вона настільки видозмінилася, що вона не працює.

Нагадаємо, Денис Ярославський заявляв, що найбільшою проблемою правоохоронної системи є "брифінгоманія".

Раніше Денис Ярославський назвав, хто в Україні покриває викрадення автомобілів.

Loading...
Loading...
Loading...