live
Новини » Події 158 Читать эту новость на русском

750 громадян розшукують своїх безвісти зниклих родичів на сході України, – Червоний Хрест

ОПУ
загрузка...
загрузка...

В Офісі президента відбулося засідання робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та військових і цивільних заручників

До Міжнародного комітету Червоного Хреста звернулися близько 750 осіб, родичі яких зникли безвісти на сході України.

Як повідомляється на сайті глави української держави, про це йшлося на засіданні робочої групи з питань зниклих безвісти на Донбасі та військових і цивільних заручників (полонених), яке відбулося в Офісі президента.

Зазначається, що учасники засідання заслухали інформацію представників МКЧХ щодо ведення реєстру осіб, які зникли під час бойових дій на сході України.

Так, заступник координатора відділу захисту населення Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Присцилла Абсі наголосила, що організація надаватиме будь-яку допомогу у питанні пошуку зниклих безвісти. За її словами, до МКЧХ звернулися близько 750 осіб, родичі яких зникли безвісти.

У свою чергу координатор робочої групи Микола Колесник наголосив, що Червоний Хрест – це єдина міжнародна інституція, яка може проводити повноцінну роботу з пошуку зниклих безвісти та цивільних заручників.

"Дуже хотілося б, щоб міжнародні інституції не обмежувалися психологічною допомогою, проведенням тренінгів. Сьогодні ви – єдина інституція, яка може впливати на ситуацію там, шукати безвісти зниклих і опікуватися тими, хто перебуває за ґратами, – це цивільні заручники і полонені. Ми дуже сподіваємося на вас", – сказав Колесник.

Нагадаємо, за інформацією ЮНІСЕФ, під час збройного конфлікту на сході України постраждали 430 тис. дітей. Цього року було зареєстровано 36 випадків нападу на школи, а одна школа зазнала пошкоджень 15 разів. Понад 750 навчальних закладів були або пошкоджено, або зруйновано з початку конфлікту.

Як зазначається, 430 тис. дітей живуть з психологічними травмами і потребують постійної підтримки для усунення емоційних травм дорослішання в умовах тривалого конфлікту.

 

Loading...
Loading...
Loading...