live

Зеленський висміяв Путіна прямо в центрі Москви. Відео

Офіс президента Володимир Зеленький.
загрузка...
загрузка...

Відеоролик 5-річної давності несподівано з'явився в мережі, і його бурхливо обговорюють користувачі

Чинний президент України Володимир Зеленський у відеоролику для "Кварталу 95" висміяв главу Кремля Володимира Путіна, пише FaceNews.ua.

У відеоролику 5-річної давності, що несподівано з'явився в мережі, і його бурхливо обговорюють користувачі, Володимир Зеленський висміює досягнення російських вчених, міграційну політику, автомобільне виробництво і президента РФ Володимира Путіна.

Колишній актор записав відео на Красній площі, для гумористичного шоу "ЧистоNews" в 2014 році, в якому також згадали курйозні випадки з побіжним президентом Віктором Януковчием.

"Зовсім нещодавно президент Володимир Путін відкрив нічну хокейну лігу. На відкритті відбувся матч, в якому брав участь сам президент Росії. Ви знаєте, незважаючи на те, що воротар опонента отримав 6 шайб від ключки президента Росії, він щасливий, адже у нього сім'я, діти, і діти дочекаються сьогодні батька", - пожартував Володимир Олександрович.

Варто відзначити, що користувачі мережі жартують і помітили, що ніхто навіть не думав, що Зеленський стане президентом.

"Ось це поворот, а всього кілька років тому був актором, а тепер Президент", "По повній їх тролить", "Раритетне відео",- пишуть користувачі.

Читайте також: З'явилася кумедна фотожаба на Путіна в Парижі

Loading...
Loading...
Loading...