live

Євродепутат: Підтримуємо ініціативу Медведчука про міжпарламентське об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція

Скріншот ZIK

У таких складних ситуаціях, як конфлікт на Донбасі, потрібно об’єднувати добру волю усіх сторін, незалежно від того, звідки вона походить

Створення міжпарламентського об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція для вирішення конфлікту на Донбасі – гарна ініціатива, яку потрібно підтримати.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK заявив французький політик, сенатор Стефан Рав’єр.

Коментуючи ініціативу голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата України Віктора Медведчука щодо створення міжпарламентського об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція для мирного врегулювання ситуації на Донбасі, він наголосив: у таких складних ситуаціях потрібно об’єднуватись.

"Не треба зачинятись в рамках упереджених уявлень. Треба об’єднувати добру волю усіх сторін, незалежно від того, звідки вона походити – від партій або держав", – підкреслив Рав’єр.

Він підкреслив: підтримає "об’єднання усіх патріотів, громадян, європейських націй", тож така ініціатива є дуже гарною.

"Її чують та підтримують обранці в різних країнах, з різних партій з метою, яку я поділяю – відновлення миру, щоб народ міг знову разом зібратись навколо цього проєкту. Отже ми підтримуємо цю ініціативу і я сподіваюсь, що у стінах Сенату зможемо взяти участь, певним чином, у наближені миру. Ми це підтримуємо – обранці Національної асамблеї і я як сенатор повністю за. Створюю рамки та бажання для участі у цьому на своєму скромному рівні, тому що справа стосується інтересів України, інтересів Росії, інтересів європейських народів", – підкреслив Стефан Рав’єр.

Як повідомлялось раніше, Віктор Медведчук заявляв, що президент Володимир Зеленський має ресурс для встановлення миру, потрібна лише політична воля.

Loading...