Вбивство Шеремета: Зеленський застеріг не перетворювати справу на "серіал"

Також він висловив сподівання, що на наступній зустрічі буде названо ім'я замовника

EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський заявив, що потрібно відповісти на питання замовника вбивства Павла Шеремета, водночас він застеріг, що цю справу не потрібно перетворювати на "серіал". Про це Зеленський сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"По-перше, хочу сказати відкрито, що слова зайві, одні емоції з приводу того, що ми з вами побачили. Декілька місяців назад у нас була зустріч. Я вам сказав відверто, що для нашої команди і впевнений, для всіх, а це особлива, це одна з пріоритетних кримінальних справ, яку хочеться розкрити", - зазначив президент.

Він також подякував усім, хто причетний до розслідування цієї резонансної справи: "Я хочу подякувати сьогодні всім, пане міністре (на брифінгу присутній очільник МВС Аваков, – ред.), подякувати вам особисто, подякувати вам, хлопці, подякувати всім слідчим, всім прокурорам, генеральному прокурору, подякувати за дійсно потужну роботу".

Окрім цього, Зеленський із впевненістю сказав про те, що під час наступної зустрічі з приводу розслідування справи Павла Шеремета, буде названо ім'я замовника: "Імовірні вбивці сьогодні були затримані… дуже багато відповідей, слава Богу, ми сьогодні з вами отримали. Але є ще одне питання – хто замовник? Я впевнений, що на це питання обов’язково знайдеться відповідь наступного разу. Я дуже хочу вірити, що це буде вже третя остання зустріч з приводу цієї дуже гучної справи – убивства Павла Шеремета. Третя. Мені здається, більше не треба, не хочеться, щоб це було таким у лапках серіалом".

Після цього глава держави додав: "Як ми і казали, для нас це дуже пріоритетна справа, на жаль, в нашій країні. Таких справ ще багато, але я впевнений…, що та співпраця правоохоронних органів, міцна співпраця, правоохоронних органів, яка є, вона знайде обов’язково висновки і обов’язково всі злочинці будуть за ґратами. Це є відповідь, для чого ми всі разом працюємо".

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у соціальних мережах написав, що Національна поліція оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Також стало відомо, що слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Під час брифінгу заступник голови Національної поліції України Євген Коваль назвав основну версію вчинення вбивства журналіста Павла Шеремета - дестабілізація соціально-політичної ситуації у державі шляхом вбивства відомої особи.

Loading...