live
Новини » Події 1954 Читать эту новость на русском

Вбивство Шеремета: У поліції назвали основну версію слідства

Спочатку слідство розглядало чотири версії

Журналіст Павло Шеремет

Перший заступник голови Національної поліції України Євген Коваль назвав основну версію вчинення вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це він заявив під час брифінгу, який транслює телеканал ZIK.

За словами Коваля, спочатку слідство висунуло низку версій.

"Перша версія – помилка в об’єкті злочину з огляду на те, що підірваний автомобіль належав і використовувався Оленою Притулою, керівником сайту "Українська правда", а не Павлом Шереметом особисто. Друга версія – побутові та міжособистісні конфліктні ситуації. Версія номер три – професійна діяльність потерпілого журналіста в Україні, Білорусі та Росії. І четверта версія – це дестабілізація соціально-політичної ситуації у державі шляхом – підкреслюю – вбивства відомої особи", - зазначив він.

Однак після відпрацювання три версії з чотирьох не знайшли свого підтвердження: "Слідство продовжило працювати по основній версії, а саме – це дестабілізація соціально-політичної ситуації у державі шляхом вбивства відомої особи".

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у соціальних мережах написав, що Національна поліція оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Народний депутат Володимир Ар’єв заявив, що відомому музиканту і військовому Андрію Антоненку оголошують підозру у справі щодо вбивства Павла Шеремета.

Також у Києві затримали відомого військового медика та волонтера Юлію Кузьменко, в її помешканні планують проведення обшуку.

Loading...
Loading...
Loading...