live

В Україні сприйняли зустріч "представників окупаційної влади Криму" з депутатами Сербії як недружній акт

МЗС України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Для висловлення протесту до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Сербії в Україні

Міністерство закордонних справ України глибоко стурбоване візитом "представників окупаційної адміністрації Криму" до Белграду 4-7 грудня.

Про це йдеться у заяві МЗС.

Повідомляється, що в ході цього візиту відбулась зустріч з депутатами парламенту Сербії та проведення конференції "Белградський діалог: конструктивні відносини з Росією та визнання волевиявлення народу Криму".

В МЗС зазначають, що цей крок Сербії сприймається Україною як недружній акт, який порушує положення резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27.03.2014 "Територіальна цілісність України" та кваліфікується як спроба Російської Федерації легітимізувати незаконну окупацію Автономної Республіки Крим.

11 грудня для висловлення протесту до МЗС України була запрошена Тимчасова повірена у справах Республіки Сербія в Україні Світлана Кошутич.

Раніше Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через незаконну поїздку депутата Державної думи Росії Олексія Журавльова на тимчасово окуповану територію України в Луганській області, яка відбулася з порушенням встановленого порядку перетину державного кордону України.

Loading...
Loading...
Loading...