live

Зустрічі міжпарламентського об'єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція відбудуться у січні та лютому, – Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

"Ми будемо залучати цей ресурс для встановлення миру в Україні"

Зустрічі міжпарламентського об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція" відбудуться в січні і лютому.

Про це в кулуарах парламенту заявив голова політради партії "Опозиційна платформа За життя", народний депутат України Віктор Медведчук. Трансляцію вів телеканал ZIK

Віктор Медведчук розповів, що політсила "Опозиційна платформа – За життя" створила міжпарламентське депутатське об'єднання, до якого хочуть залучити, окрім України, парламентарів Франції, Німеччини і РФ. Також він повідомив, що на другу половину січня вже запланована зустріч з парламентарями Франції, Німеччини і на лютий з парламентарями РФ.

"Ми вважаємо, що з урахуванням сьогоднішньої ситуації, яка розгортається по реалізації рішень держав "нормандської четвірки", в питаннях мирного врегулювання в Україні, необхідно, зокрема, залучати парламентарів, які би могли брати участь і представляючи ту чи іншу точку зору керівництва своїх країн, які беруть участь в нормандському форматі, для швидшого мирного врегулювання і припинення бойових дій. І як тільки відбудуться ці зустрічі, а вони вже заплановані, як я сказав, в січні і лютому, ми будемо залучати цей ресурс для встановлення миру в Україні", – зазначив Медведчук.

Нагадаємо, що французький політик, сенатор Стефан Рав’єр підтримав ініціативу створення міжпарламентського об’єднання Україна-Росія-Німеччина-Франція для вирішення конфлікту на Донбасі. 

Як повідомлялось раніше, Віктор Медведчук заявляв, що президент Володимир Зеленський має ресурс для встановлення миру, потрібна лише політична воля.

Loading...
Loading...
Loading...