live
Новини » Світ 46 Читать эту новость на русском

В Ізраїлі проведуть треті за рік парламентські вибори

У парламенті країни знову не змогли сформувати коаліцію

Кнесет Ізраїлю. Фото: ZIK/EPA/HEIDI LEVINE
загрузка...
загрузка...

В Ізраїлі проведуть треті за рік вибори до Кнесету, оскільки в парламенті не змогли сформувати коаліцію. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, опівночі 12 грудня закінчився термін формування коаліції в Кнесеті (законодавчий орган в Ізраїлі, - ред.), але фракції не змогли домовитися. Саме тому було ухвалено рішення про саморозпуск і призначено нові парламентські вибори на 2 березня 2020 року.

Як зазначається, це вже будуть треті вибори в країні протягом року: перші відбулися у квітні 2019 року, тоді партія "Лікуд" прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу і опозиційна партія "Кахоль-Лаван" Бені Ганца здобули по 35 місць зі 120 можливих у парламенті.

Тоді прем'єр-міністр не зміг сформувати коаліцію, тому Кнесет вперше в історії країни призначив повторні парламентські вибори, що відбулися 17 вересня. На них "Кахоль-Лаван" отримала 33 місця, а "Лікуд" – 32.

Нагадаємо, 30 листопада декілька тисяч людей вийшли на вулиці Тель-Авіва, щоб вимагати відставку прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу, якого звинувачують в корупції.

Loading...
Loading...
Loading...