live
Новини » Світ 74 Читать эту новость на русском

У Таїланді народилося двоголове кошеня

Bangkok Post
загрузка...
загрузка...

Власниця тварини назвала його ліву голову Тонг (золото), а праву - Нгерн (срібло)

У Таїланді кішка перської породи народила кошеня з двома головами. Незвичній тварині допомогли з’явитися на світ ветеринари, які зробили матері кесарів розтин.

Про це повідомляє  Bangkok Post.

Зокрема, 52-річна Чабапрай Нілпет із Бан Понга повідомила ветеринарів про те, що її кішка народила одне звичайне кошеня, але надалі в тварини виникли труднощі під час пологів.

"Жінка відвезла кішку в клініку, де ветеринари зробили кесарів розтин та дістали ще двох кошенят, одне з яких мало дві голови", - йдеться у повідомленні.

До того ж, рідкісне кошеня мало проблеми з диханням, тому лікар стимулював його легеневу активність. Але власниця не відмовилась від двоголового кошеняти і активно бореться за його подальше життя.

"Я назвала ліву голову Тонг (золото) і праву - Нгерн (срібло) і дам їм найкращий догляд, тому що я ніколи не бачила такої рідкісної тварини", - сказала Чабапрай Нілпет.

Жінка додала, що вдома вона годує  кошеня за допомогою шприца, оскільки новонароджене не може самостійно смоктати молоко від матері. Окрім того, власниця тваринки регулярно натирає кошеняті грудну клітину, щоб стимулювати дихання.

Зазначається, що жінка любить котів і опікується ще десятьма домашніми улюбленцями - котами.

Нагадаємо, у вересні у США вилупилася двоголова черепашка.

 
 

 

Loading...
Loading...
Loading...