live

У США через передвиборну боротьбу Burisma стала найпопулярнішою українською компанією, – Квасневський

З відкритих джерел Член наглядової ради Burisma, експрезидент Польщі Олександр Кваснєвський
загрузка...
загрузка...

Історія з Burisma – це "на 120% політика"

Боротьба штабів Дональда Трампа та Джо Байдена втягнула українську приватну газовидобувну компанію Burisma в передвиборчі перегони в США, через що компанія отримала величезну популярність у Штатах.

Про це в інтерв’ю телеканалу "112 Україна" розповів член наглядової ради Burisma, експрезидент Польщі Олександр Квасневський.

"Звичайно, все, що тепер відбувається, для компанії це, можна сказати, добре, тому що якби в Америці запитали, яка найпопулярніша українська компанія, всі скажуть: Burisma. Не знаю, наскільки Burisma радіє від такої популярності, але треба розуміти це з політичної точки зору.

А політично, треба сказати, що ця компанія виявилася, як човен в центрі циклону. Це не про Burisma сказано, це боротьба в Америці. Burisma – це такий інструмент, який використовує президент Трамп, тому що цю боротьбу він почав проти свого суперника на виборах 2020 року, Джо Байдена. І, звичайно, ця боротьба буде продовжуватися, тому що Байден буде кандидатом від демократів", – каже Квасневський.

За словами експрезидента, історія з Burisma – це "на 120% політика". Він прогнозує, що до листопада 2020 року Burisma буде згадуватися у всіх медіа, оскільки штаб Трампа намагається використовувати цю тему для перемоги на виборах.

"Але вона (Burisma, – ред.) жертва цієї політичної боротьби у Вашингтоні. Вона не причина цієї боротьби, не мета, вона не бере участі в цій політичній конфронтації. Так буває. Але це не змінює моєї оцінки, що за останні п’ять років, що я раджу цій компанії, вона зробила великий крок уперед і є дуже добре організованою, професійною компанією. У світовому значенні", – каже експрезидент Польщі.

Burisma – це компанія, яка залучає до топ-менеджменту відомих людей з усього світу. Свого часу в наглядовій раді компанії був син тоді ще віцепрезидента США Джо Байдена – Хантер Байден.

"Burisma робить великий успіх – більше мільярда кубічних метрів газу видобуває щорічно. Це 5% газу, який використовує Україна, 10% всього імпорту. Це багато. Компанія має хороші можливості розвиватися. Це дуже сучасна компанія, яка має повний цикл – розвідування, видобування, переробляння – і продає цей газ українським компаніям", – зазначає Олександр Квасневський.

 

Loading...
Loading...
Loading...