Синютка про справу проти Порошенка: Відсутність хліба влада заміщує видовищами

Народний депутат України (фракція "Європейська Солідарність") Олег Синютка Скріншот ZIK

"Порошенку шукали корупційні скандали, але виглядає, що не знайшли"

Дати хліба українцям ця влада дати не змогла, тож вона заміщує відсутність хліба видовищами.

Так народний депутат України (фракція "Європейська Солідарність") Олег Синютка в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK прокоментував інформацію про розслідування ДБР кримінального провадження щодо ймовірного скоєння попереднім президентом України Петром Порошенком державної зради під час підписання Мінських угод.

"Шість місяців (чи скільки?) Порошенку шукають корупційні скандали. Так виглядає на сьогоднішній момент, що жодної корупційної речі, яку йому могли би пред’явити, так і не знайшли. І, по-чесному, виникає просте питання – кому це все потрібно?" – зазначив Олег Синютка.

Народний депутат переконаний, що сьогодні тим, хто найбільше зацікавлений у тому, щоб Петра Порошенка усунути з великої політики, є російський президент Володимир Путін.

"Другі, кому це потрібно…, це українським олігархам, які сьогодні почали, як гриби після дощу, виростати. Вони при Порошенкові почували себе дискомфортно", – заявив Олег Синютка.

І третя група тих, кому вигідно відсторонити Порошенка з політики, каже парламентар, є популісти.

"Ми ж із вами говорили, що хліба ця влада українцям дати не змогла. Вона заміщує відсутність хліба видовищами", – заявив Олег Синютка.

Як повідомляли, у ДБР підтвердили, що розслідують провадження за фактом можливого скоєння державної зради Петром Порошенком.

Нагадаємо, раніше юрист Андрій Портнов заявив, що Державне бюро розслідувань України порушило кримінальну справу проти експрезидента України Петра Порошенка за фактом державної зради під час підписання Мінських угод.

Loading...