live

Списки на обмін обговорять у Мінську, - Зеленський

Фото з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться 18 грудня

Президент України Володимир Зеленський заявив, що обговорення списків на обмін утримуваних осіб у форматі "всіх на всіх" відбудеться на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську 18 грудня. Про це глава держави повідомив в ефірі програми "Право на владу".

"Я хотів, щоб ми роз’яснили у форматі "Нормандії", що таке обмін "всіх на всіх", тому що ми дуже боїмося залишити там наших людей не тільки на тимчасово окупованих територіях і в Криму, а і на території Російської Федерації. Тобто, зараз перший етап до Нового року (ми віримо в це) обмін всіх встановлених на всіх встановлених. 18 грудня буде зустріч Тристоронньої групи у Мінську і будуть обговорюватися ці списки", - зазначив Володимир Зеленський.

За словами Президента, також планується допустити представників Червоного Хреста на непідконтрольні території Донбасу з метою підтвердження списків на обмін та узгодженням іх зі стороною бойовиків.

Нагадаємо, вчора народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що обмін утримуваними особами має відбутися до Нового року та різдвяних свят.

Loading...
Loading...
Loading...